Alicja czyta dzieciom

W naszej szkolnej bibliotece zaczęła się akcja czytania książek dla najmłodszych. Alicja z 7a to pierwsza chętna, która czyta dzieciom. Zajęcia odbywają się w środy i cieszą się dużym zainteresowaniem. Zachęcamy kolejnych uczniów do włączenia się w promocję czytelnictwa.

Ola i Ryan czytają najmłodszym!

Brawo! Mamy kolejnych ochotników do głośnego czytania naszym najmłodszym. Aleksandra Krawczyńska i Ryan Weinhold z kl. 8a zdecydowali się, że w czwartki o godz. 10:40-11:30 wprowadzają w świat ciekawych książek. Zajęcia odbywają się w bibliotece szkolnej. Mamy nadzieję, że spotkania te będą rozwijać zainteresowania czytelnicze oraz obudzą w słuchaczach zamiłowanie do sięgania po książki, a skutecznym na to sposobem jest głośne czytanie, bo jak mówi przysłowie "czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci."
Zachęcamy kolejnych ochotników do głośnego czytania

Zapraszamy do biblioteki

Książki radość dają tym, co je czytają. Biblioteka szkolna czeka na Ciebie każdego dnia od 8:00 do 14:00.

os. Orła Białego 18

62-200 Gniezno